Ferie – mróz może zaskoczyć! Przygotuj samochód na nowe wyzwania.

- Kategorie Artykuły

Wiadomo, że śnieg i lekki mróz brzmi fajnie ? ale niekoniecznie kiedy o poranku odśnieżasz swój samochód. Zamrożone szyby, często lodowa warstwa, która je pokrywa budzi irytację. Oczywiście można skrobać, drapać… ale można użyć sprawdzonego odmrażacza, którego użycie pozwoli natychmiastowo przywrócić  przejrzystość szyb w Twoim samochodzie.

https://youtu.be/792WdnCO0Oo

TENZI Detailer ODMRAŻACZ działa skutecznie nawet w temperaturze do -70 stopni Celsjusza. Efekt działania jest widoczny natychmiast po aplikacji na zamrożoną powierzchnię. Jak to zrobić? Najlepiej usunąć świeżą warstwę śniegu i spryskać zamrożone powierzchnie. Jeżeli to konieczne, powtórz całą operację.

 

Warto również zadbać o przejrzystość szyb wewnątrz samochodu. Często o tym zapominamy i próbujemy walczyć z uciążliwymi smugami lub odciskami palców podczas jazdy. Narażając się na niebezpieczeństwo, przecieramy chusteczkami wszystkie plamy na szybie, które przeszkadzają nam w jeździe. W tym miejscu można powiedzieć STOP, zróbcie to na postoju. Użyjcie produktu, który usunie wszelkie plamy i zacieki, szybko odparowując. TENZI Detailer CZYSTA SZYBA dodatkowo stworzy na wewnętrznej powierzchni szyby powłokę ograniczającą osiadanie pary, która pojawia się szczególnie wydatnie w porze zimowej.https://youtu.be/792WdnCO0Oo


Jak wiadomo wszystko co miłe szybko się kończy i musimy wracać…. oczywiście, bezpiecznie. Nasz samochód po powrocie będzie wymagał gruntownego mycia, to jasne. Ale są miejsca, szczególnie felgi, na których najczęściej osadza się pył z klocków hamulcowych oraz inne zabrudzenia pochodzenia metalicznego. Usuwanie tych zabrudzeń ostrymi narzędziami może spowodować nieodwracalne ubytki w lakierze lub aluminium. Dlatego w tym miejscu polecamy TENZI Detailer KRWAWA FELGA, który naniesiony w postaci żelu dokładnie usunie wszelkie zabrudzenia.

https://iczyste.pl/wszystkie-produkty/609-tenzi-detailer-krwawa-felga-600ml.html

https://iczyste.pl/wszystkie-produkty/515-tenzi-detailer-krwawa-felga-cherry-600-ml.html

https://youtu.be/LSSfglQU2X4

Życzymy bezpiecznej i widocznej drogi!

Udostępnij autykuł

Dodaj komentarz